loading

دوره ها

برای موفقیت در هر آزمون علمی بار اصلی برای یادگیری بر دوش خود داوطلب است که آزمون PTE نیز از این قاعده مستثنی نیست. اما هرچه وزن مهارت در یک آزمون افزایش یابد، نقش مربی و استاد نیز پررنگ تر می شود. نقش اصلی استاد در فرآیند یادگیری PTE علاوه بر آموزش تکنیک ها و نحوه پاسخگویی به انواع سوالات، جلوگیری از اتلاف وقت شما با پیمودن مسیر اشتباه است. همچنین با راهنمایی یک استاد خبره می توانید قبل از آزمون نسبت به شناسایی و رفع اشکالات خود اقدام کرده و ریسک عدم حصول نتیجه در آزمون اصلی که هزینه مالی و روحی قابل توجهی به فرد تحمیل می کند را کاهش دهید.

لازم به ذکر است که پس از شیوع ویروس کرونا کلیه کلاس های تبریز PTE با رعایت کامل اصول بهداشتی و فاصله بیش از 6 متر بین استاد و زبان آموز برگزار می گردد.

 « علاوه بر کلاسهای حضوری امکان ارائه تمام خدمات زیر به صورت آنلاین نیز فراهم شده است » 

جلسات تعیین سطح و مشاوره

در صورتی که از سطح فعلی دانش زبانی خود آگاه نبوده یا برای استفاده هرچه بیشتر از دوره های PTE نیاز به مشاوره و برنامه ریزی دارید، می توانید پس از انجام هماهنگی تلفنی و تعیین وقت از خدمات تعیین سطح و مشاوره ما استفاده کنید.

دوره های Pre-PTE (خصوصی)

آزمون PTE نیز مانند هر آزمون زبان دیگری سطح دانش زبانی متقاضی را مورد سنجش قرار می دهد. هر چند برای اخذ نمرات متوسط (تا ایچ اسکیل50) نیازی به داشتن پایه زبان انگلیسی قوی نیست، اما برای رسیدن به نمرات بالاتر در این آزمون (ایچ اسکیل 65 یا ایچ اسکیل 79) نیاز است تا شخص از دانش زبانی قابل قبولی برخوردار باشد. البته در طی دوره آموزشی سطح کلی دانش زبانی شما تا حدودی ارتقاع خواهد یافت، اما با توجه به فشرده و تکنیک محور بودن دوره ها گاها این مقدار کافی نیست.

متاسفانه بعضاً مشاهده می کنیم افراد به جای تلاش برای بالا بردن سطح دانش زبانی خود فقط برای آزمون مجدد برنامه ریزی کرده و با اتلاف وقت و هزینه خود روی دور باطل افتاده و به نتیجه مطلوب نمی رسند.

تبریز PTE با همکاری اساتید با سابقه زبان انگلیسی اقدام به ارائه دوره های هدفمند Pre-PTE کرده است. سرفصل های این دوره ها به نحوی پیشبینی شده تا با نیازهای شما برای موفقیت در این آزمون انطباق کامل داشته باشد. تعداد جلسات با توجه به سطح فعلی و نقاط ضعف شما تعیین می گردد.

دوره های گروهی آموزش PTE

این دوره ها در 32 جلسه 2 ساعته و به شکل کارگاهی برگزار می شوند. در کنار آموزش تکنیک ها و نحوه پاسخگویی به انواع سوالات، تمامی تمرینات زیر نظر استاد مربوطه در کلاس انجام خواهد گرفت. با توجه به اینکه کلاس های گروهی به صورت دو جلسه در هفته برگزار می شوند، طول دوره تقریباً 4 ماه خواهد بود.

لازمه برگزاری این دوره ها به حد نصاب رسیدن افرادی است که همزمان با شما قادر به شرکت در کلاس مورد نظر باشند. به دلیل تمایل اکثر افراد به شرکت در کلاس های خصوصی، نمی توان تخمینی برای زمان شروع دوره های گروهی ارائه کرد.

دوره های خصوصی آموزش PTE

این دوره ها در 18 الی 26 جلسه 2 ساعته و به صورت تعاملی با حضور حداکثر سه زبان آموز برگزار می شود. در کنار آموزش تکنیک ها و نحوه پاسخگویی به انواع سوالات، تمامی تمرینات زیر نظر استاد مربوطه در کلاس انجام خواهد گرفت. همچنین امکان برگزاری کلاس ها به صورت 3 جلسه در هفته وجود دارد که در این حالت طول دوره کمتر از 2 ماه خواهد بود.

در دوره های خصوصی علاوه بر امکان انتخاب ساعت کلاس به صورت توافقی بین شما و استاد مربوطه، امکان لغو جلسات به صورت موردی (3 جلسه در کل دوره) با هماهنگی قبلی وجود دارد. همچنین برای تمامی دوره های خصوصی یک جلسه 2 ساعته رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره در نظر گرفته شده است.

کلاس های رفع اشکال

کلاس های رفع اشکال صرفا برای زبان آموزانی که دوره آموزشی خود را در تبریز PTE به اتمام رسانده باشند برگزار می­گردد. برای شرکت کنندگان در کلاس های خصوصی یک جلسه 2 ساعته رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره در نظر گرفته شده است که توصیه می شود حتما حداقل دو هفته قبل از امتحان از آن استفاده کنند تا فرصت تمرین برای رفع نقاط ضعف وجود داشته باشد. شرکت کنندگان در کلاس های گروهی نیز می توانند با پرداخت هزینه مربوطه از این خدمت بهره مند شوند.